Garnki W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • CHASSEUR

  Elegancja, wykwintność, dobry gust, wysoka klasa - to słowa, które kojarzą się z wyglądem i ze smakiem. Każda kuchnia może tak być urządzona – elegancko i z dobrym smakiem. Ale tak naprawdę ocena wyglądu kuchni kończy się na podanej potrawie.  Czy smak jest wykwintny?  Czy potrawa spełnia nasze oczekiwania? Czy rodzina, goście będą zachwyceni? Pragnąc rozwiać te wątpliwości mamy do zaoferowania wspaniałe i ponadczasowe naczynia kuchenne.

  Naczynia z żeliwa, które znały już nasze prababki  to absolutna pewność doskonałego smaku przyrządzanych w nich potraw. Wszyscy nie raz słyszeliśmy: „ ...smak, który przypomina mi moje dzieciństwo”  albo  „...tak gotowała moja babcia”. Gdzie podziały się te dawne zapachy unoszące się w domu - gdzie po kuchni krzątała się babcia piekąc mięso w starej żeliwnej gęsiarce?

   

  Teraz właśnie mamy szansę na powrót tychże smaków i aromatów. Teraz każdemu pomysłowi na świetną kuchnię możemy sprostać - na kuchnię elegancką, na kuchnię tradycyjną, na kuchnię ekstrawagancką, na kuchnię wykwintną, na każdy  wyśniony smak i gust. Niezwykle szeroka oferta fasonów, kolorów we wszystkich przypadkach kuchennych zapewni nam gotowanie dla największych smakoszów stylu i smaku. Garnki, rondle, patelnie wykonane ze specjalnych stopów żeliwa w bajkowych kolorach, w wymarzonych fasonach spełnią oczekiwania każdego wielbiciela kulinariów.

  Od dziś zapraszajmy naszych gości do kuchni... -  potem przejdziemy do stołu. Cieszmy się nie tylko delicjami podanymi  na półmiskach i na talerzach. Cieszmy się nie tylko ich doskonałym smakiem. Nasza radość niech zaczyna się w chwili kiedy na kuchnię stawiamy naczynia CHASSEUR i dalej trwa kiedy napełniamy je składnikami potrawy. Tak naprawdę nasza radość nigdy się nie skończy jeżeli wiemy, że mamy CHASSEUR.

 • GREENPAN
 • GERLACH