Polkars

Firma POLKARS S.C. istnieje na polskim rynku od 1981 roku i jest największym w Polsce producentem noży rzeźniczych oraz narzędzi do przetwórstwa mięsnego. Ponad 30-letnie doświadczenie i praktyka w zakresie wytwarzania noży, specjalistyczna technologia produkcji, dokładna kontrola wyrobów, staranność i precyzja wykonania oraz dbałość o każdy det...

Firma POLKARS S.C. istnieje na polskim rynku od 1981 roku i jest największym w Polsce producentem noży rzeźniczych oraz narzędzi do przetwórstwa mięsnego. Ponad 30-letnie doświadczenie i praktyka w zakresie wytwarzania noży, specjalistyczna technologia produkcji, dokładna kontrola wyrobów, staranność i precyzja wykonania oraz dbałość o każdy detal pozwalają uzyskać wyroby najwyższej jakości, niezawodne podczas użytkowania. O jakości naszych produktów świadczy wieloletnia współpraca z największymi hurtowniami i zakładami mięsnymi w Polsce i na świecie.

Wszystkie produkty POLKARS wykonane są z najwyższej klasy dostępnych materiałów w oparciu o ściśle przestrzegane normy i technologie, w czym nie ustępujemy największym i najbardziej znanym producentom narzędzi do przetwórstwa mięsnego w Europie, przy znacznie niższej ofercie cenowej. Posiadamy niezbędne atesty i certyfikaty potrzebne do kontaktu z żywnością.

Więcej

Polkars Jest 5 produktów.